Zamknij

Próbki farb – prosty sposób na wybór koloru

14:27, 16.07.2020 | materiały partnera

Malujesz salon, kuchnię lub pokój dziecka? Próbki farb pozwolą Ci w szybki sposób porównać kolory i dobrać ten idealny. Testery farb, np. Magnat, pakowane są w wygodne saszetki, dlatego ich użycie jest proste i nie generuje niepotrzebnego sprzątania. Zamów próbki farb i sprawdź, który kolor pasuje do Twoich wnętrz.

Nie wiesz, na który kolor się zdecydować? Próbki farb, w tym także Magnat, dostępne w Dekoratorium pomogą Ci skutecznie rozwiązać ten problem.

Próbki farb – zamów je online

Jeżeli nie jesteś zdecydowany na konkretny kolor do jadalni lub zastanawiasz się, czy w sypialni powinieneś postawić na jasne, czy na ciemniejsze odcienie – zamów próbki farb. Ten niewielki wydatek może pomóc Ci zaoszczędzić naprawdę duże sumy! W końcu przemalowywanie źle dobranego koloru to nie tylko dodatkowa praca, ale i koszty związane z dokupieniem kolejnej farby… Testery farb w Dekoratorium dobierzesz wygodnie, bo online. Wystarczy, że klikniesz w interesujący Cię produkt, określisz, który kolor chciałbyś zobaczyć na swojej ścianie i zamówisz go wprost pod swoje drzwi. Sprawdź próbki farb: https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Farby-wewnetrzne/Testery/c/b2c-testers.

Paleta barw z próbek farb Magnat

Wśród produktów dostępnych w Dekoratorium znajdziesz m.in. próbki farb Magnat. Możesz wybierać tu z kilku kolekcji, w tym popularnych Magnat Creative, Ceramic lub Ceramic Care. Magnat przygotował także próbki do kuchni i łazienki – zarówno z linii Creative, jak Ceramic Kitchen&Bathroom. Każdy z testerów dostępny jest w aż kilkudziesięciu kolorach – od klasycznych bieli, przez nowoczesne szarości, aż do nieco bardziej odważnych propozycji, jak np. śmiały tanzanit czy czerwony koral. Próbki to doskonały sposób na zweryfikowanie, czy dany kolor spełnia nasze oczekiwania. Ich pojemność – 0,03 l – wystarcza na dwukrotne pomalowanie części ściany i uzyskanie odpowiedniego rezultatu. Wybierz próbki farb Magnat: https://www.dekoratorium.pl/pl/Marki/Magnat/c/b2c-magnat.

Jak prawidłowo używać testerów farb?

Próbki farb możesz stosować bezpośrednio na swoją ścianę, ale poznaj też kilka ciekawych trików, które pomogą Ci jeszcze lepiej przyjrzeć się wybranemu kolorowi. Po pierwsze, testery farb możesz aplikować na osobne arkusze papieru technicznego. To dobre rozwiązanie, ponieważ pomalowane kartki możesz dowolnie rozwieszać w swoim pokoju i sprawdzać, jak wygląda kolor o każdej porze dnia – zarówno w świetle naturalnym, jak i sztucznym. Po drugie, pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na któryś z kolorów, po pomalowaniu całej ściany, będzie on wyglądał na nieco bardziej intensywny, niż na próbce. Miej to na uwadze, testując nowe kolory.

Próbki farb to wygodne i proste w użyciu rozwiązanie. Pozwalają szybko i bez dodatkowych kosztów sprawdzić, jak dany kolor prezentuje się na naszej ścianie – i to o każdej porze dnia. Szeroki wybór próbek farb Magnat daje możliwość poznania najciekawszych propozycji z palety producenta, a także porównania zbliżonych do siebie odcieni. Wybieraj testery farb zarówno przy pierwszym, jak i każdym kolejnym malowaniu Twojego mieszkania!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop